Загальні безповоротні втрати окупаційної армії РФ в Україні вже могли перевищити 111 тисяч осіб.

Втрати російських сил окупації в Україні, ймовірно, більші, ніж повідомляє навіть український Генштаб ЗСУ. Число загиблих окупантів могло вже перевищити 111 тисяч. Про це повідомив впливовий російський анонімний Telegram-канал “Генерал СВР”, який запевняє, що має джерела в Кремлі. Офіційного підтвердження на даний момент немає.

За даними ресурсу, вранці 13 листопада диктатору РФ Владіміру Путіну поклали на стіл зведення з безповоротними втратами, до якого увійшли загиблі та зниклі безвісти. Згідно з нею, за неповні 9 місяців війни з Україною росіяни вже втратили 81 542 солдатів кадрової армії, 24 723 найманців ПВК “Вагнер”, а також 5 384 силовики Росгвардії.

Ці цифри перевищують навіть ті, що у своєму офіційному зведенні щодня публікує український Генштаб. За даними українців, загальні втрати росіян на ранок 13 листопада склали 80,8 тисяч убитих. З них 650 – це втрати ЗС РФ лише за останню добу.

Москва офіційно не озвучує свої втрати у так званій “спецоперації”. Востаннє про втрати звітував міністр оборони РФ Сергій Шойгу 21 вересня, коли в Росії було оголошено мобілізацію. Він назвав далеку від реальності цифру втрат – 5937.