Краще б Порошенко добровільно пішов у відставку. Розумію, що болюче рішення, але і ногу ріжуть, якщо гангрена. Це ж на благо іншого організму! "- написала на своїй сторінці в Facebook активістка Ліза Богуцька, прочитавши статтю від видання" Al Jazeera ", в якій йдеться про те, як призначена Президентом України Петром Порошенко на посаду голови Національного банку Валерія Гонтарєва сприяла швидкому виведеню в офшор $ 1,5 мільярда, екс-президенту Віктору Януковичу .

"Схоже, що у Петра гангрена не з ноги почалася. А відразу з голови. Тому її різати з одного боку – не комільфо, з іншого – закон " не нашкодь " тут вже не працює, – міркує волонтер. –  Раніше мені повідомили новини , що ФБР взяло Гонтареву в розробку – і вона здає Потроха (Петра Порошенка) з потрохами. Схеми, банки, партнери … Ну ось ".

"Партнер Потроха по Роттердаму" вісім плюсів "вже нервує". ​​Чи жарт, так раптово почати убожіти … Чи за це стояла Революція гідності, щоб виглядати тепер лохом на весь світ", – резюмувала Ліза Богуцька.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Нещодавно ми повідомляли про те, що власну онлайн-майданчик для бізнесу взаємодії між лікарями і пацієнтами відкриває колишня керівниця Національного банку Валерія Гонтарєва. Втім, деталі свого стартапу під назвою «Медикит» вона розкривати відмовилася.

А от відомий блогер Олександр Дубинський написав, що гроші на «Медикит», а саме 5 млн грн, син Гонтаревої взяв «у мами»

Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва офіційно влаштувалася на нову роботу через півроку після відставки. Відомо, що банкірша очолила медичний стартап «Медикит», який заснував її син Антон.

«Де Антоша взяв гроші? Зрозуміло – у мами, а мама вкрала у банківських вкладників. Що було перед цим: протягом декількох років 30-ти річний Тоша умовляв маму з татом відкрити йому бізнес », – пише блогер.

Дубинський пише, що син Гонтаревої «скаржився, що Порошенко зробив свого сина депутатом, а його батьки не можуть увіткнути його навіть в МРЕВ», а також те, що він «називає тата « вихованої гнидою», за те, що той не хоче йти просити за нього до Кононенко ».