У військовому зведенні полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан розглянув ситуацію на Донецькому напрямку та прокоментував її у прямому ефірі. Він висловив своє визнання успіхам Збройних Сил України на фронті та звернув увагу на становище російських військ у районі Олешок і не тільки.

«Мар’їнка та Авдіївка знаходяться на кордонах Донецька, просто кордон, причому і з одного і з іншого боку, з Мар’їнки якраз йде об’їзна дорога, яка напівоточує Донецьк і відокремлює його від Ясинуватої, підходить також до Авдіївки. Мар’їнка та Авдіївка є тими плацдармами, якщо почати рухатися, ми відкусимо Донецьк, візьмемо у кліщі – зможемо оточити.

І зробити це можна добре, уздовж дороги можуть проходити кілька бригад. Тому для росіян зараз важливо нині знищити ці плацдарми та їх відсунути» – ділиться експерт.

Також експерт раніше розповідав, окупантам на Запорізькому та Херсонському напрямках не дають техніку та достатню кількість сил та коштів, бо герасимов чудово розуміє, що він ці напрямки складатиме.

За словами експерта, окупанти спочатку задумали просто затримати наш рух на Запорізькому та Херсонському напрямках, оскільки його зупинити не вийде.

Не секрет, що наразі найгарячішим є Авдіївській напрямок – там точаться запеклі бої. За даними британської розвідки, наступ у районі Авдіївки здійснює переважно “1-й армійський корпус ДНР”.