24 серпня українські військові висадилися в тимчасово окупованому Криму та встановили там прапор України.

Підполковник «Тимур» та елітні солдати його підрозділу вперше за майже десять років вcтановили український прапор у Криму. Чотири офіцери ГУР розповіли про операцію «Пробудження сили».

Підполковник «Тимур» командував операцією, лейтенант «Іванов» — фахівець із вторгнень на територію противника, полковник «X» і лейтенант «Y» також брали участь у місії, що принесла їм медалі від президента України.

Четверо офіцерів служать в одному з найбільших батальйонів спецназу ГУР, який вони між собою називають «групою Тимура» за іменем його керівника. Їхнє головне завдання — надавати «бойову розвідку», тобто все, що дозволяє «готувати наступ збройних сил» .

Офіцери не назвали ні кількість людей, ні скільки катерів, ні навіть час, протягом якого вони залишалися в Криму 24 серпня. Багато хлопців із частини хотіли з нами, але не всім було місця.

Багато кроків здавалися неможливими для виконання. Але все пройшло добре, з великою підготовкою та гарним настроєм, — каже «Іванов».

«Тимур» стверджує, що вони висадилися у Криму «вночі» і «з реактивної установки знищили ворожий об’єкт, який складався з житлового будинку та кількох автомобілів» .

Командир підрозділу стверджує, що прапор, встановлений на окупованій території, «на мисі Тарханкут, у західному Криму», є «українським національним прапором із надрукованим на ньому гербом ГУР» , який їм «довірив Кирило Буданов у той день, коли віддав наказ йти «24 серпня вітати наших співвітчизників у Криму».

«Ми залишили прапор там, щоб кримчани бачили, що ми прийшли, і щоб росіяни розуміли, що ми можемо з’являтися де завгодно і коли завгодно», — підкреслив Тимур.

Тай ні для кого не секрет, що ЗСУ вже дуже близько біля Криму. Про це говорять і вибухи, які стаються там все частіше.

Варто також додати, що представник ГУР Андрій Юсов підтвердив ракетну атаку по місцях дислокації російської техніки в окупованому Криму. У районі Севастополя в окупованому Криму 20 вересня прогриміли потужні вибухи.

У середу 20 вересня в окупованому Криму було дуже тривожно. Ракети завітали до кількох населених пунктів, щоб перевірити, чи не хочуть росіяни зробити «жест доброї волі».

«Триває комплекс заходів українських сил безпеки та оборони і удари по об’єктах противника по тимчасово окупованому Криму. Деталі згодом будуть оприлюднені ЗСУ та Генштабом», – сказав він.

Про вибухи першими повідомили телеграм-канали. Їх чули о 12:00, а потім побачили димову завісу поблизу головної нафтобази чорноморського флоту – це в районі Нафтової гавані в Інкермані. Там зберігаються мільйони тонн пального.

Згодом повідомили, що між Північною стороною Севастополя й Інкерманом бачили стовп диму, а в районі Бельбека, де розташований аеродром, чули вибухи.

Вибухи чули і в районі Федюхіних висот у Севастополі. Над окупованим півостровом помітили дрони, також дехто зняв на відео проліт ракет – кажуть, що Storm Shadow.

Окупанти, звісно, прозвітували про роботу ППО. Так званий губернатор Севастополя заявив про атаку безпілотників і нібито успішну роботу ППО. За його словами, поблизу населених пунктів Верхньосадове та Кача нібито упали збиті дрони, там виникли пожежі. Однак очевидці кажуть зворотне та бідкаються на їдкий запах диму.

Дим помітно на кадрах, поширених з місця подій, зокрема поблизу військової частини в районі села Верхньосадове під Севастополем. Тому це ще один факт того, що ЗСУ вже близько.