Для президента Петра Порошенка ідеальна ситуація, коли він у другому турі виборів зустрінеться із кандидатом, "опоблоківцем" Юрієм Бойком. Але слід готуватися до зустрічі з колишньою прем'єркою Юлією Тимошенко. Про це сказав перший заступник голови фракції БПП, друг президента Ігор Кононенко в інтерв'ю "Главком".

"Всі кажуть, що ідеальна ситуація у другому турі для Петра Порошенка – це він проти Бойка. Але ми – реалісти, і у другому турі налаштовані боротись з Юлією Тимошенко", – заявив він.

Кононенко зауважив, що Тимошенко "може повернути країну назад", натомість Анатолій Гриценко може стати "серйозним ризиком" для держави.

Водночас нардеп зауважив, що комік Володимир Зеленський може змінити ситуацію серед фаворитів, якщо піде на вибори.

Щодо Святослава Вакарчука Кононенко зауважив:

"Якщо він таки визначиться і піде на вибори, то отримає якусь кількість голосів. Але, на мою думку, це небезпечно, насамперед, для Зеленського. Тому що вони мають одне електоральне поле налаштованих голосувати лише за нових політиків безвідносно до прізвищ".

Додамо, що давніше Каноненко оригінально заперечив підкуп виборців.

Я міг би відповісти дуже просто. Немає виборів – немає підкупу, немає факту.

Бо дійсно, на сьогоднішній день ми не знаходимося у виборчій кампанії. Тому немає предмету розмови.

З іншого боку, коли дійсно почнуться вибори, все ж таки потрібно розібратися, що є чим. Скажіть мені: календарики "Демальянса" під Новий рік – це що? Або пакети під Пасху з абревіатурою "Батьківщини".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Або давайте підемо далі. Бейсболки і футболки із прізвищами кандидатів у депутати на виборах кандидатів у депутати у Сполучених Штатах Америки. Є питання просування партійної символіки, марчендайзингу якщо хочете.

Є спілкування народних депутатів з виборцями. І є питаня відкритого підкупу. Просто потрібно розібратися, що є що. І ввести ці дефініції", – сказав він.

Водночас, Кононенко заявив що підтримує закон про посилення відповідальності на виборах, внесений урядом.

"На сьогоднішній день ми не знаходимося у виборчій кампанії. Парламентські вибори в кінці наступного року", – заявив нардеп.