Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олег Барна хоче відібрати акредитацію у журналіста програми "Гроші" Ігоря Колтунова, якого він минулого місяця обматюкав.

Він написав відповідну заяву на ім'я голови комітету з питань свободи слова Вікторії Сюмар.

"Вважаю неприпустимою акредитацію при Верховній Раді подібних журналістів, метою яких є не професійне виконання своїх обов'язків, не об'єктивне висвітлення роботи Верховної Ради України як найвищого законодавчого органу держави, а лише дискредитація брудним методами народних депутатів та українського парламенту в цілому", – йдеться у зверненні Барни.

Заступник голови комітету Ольга Червакова повідомила, що в законодавстві не прописані механізми позбавлення журналіста акредитації.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Я вбачаю особисто в цьому конфлікт інтересів, тому що не може депутат звертатися за покарання журналіста, якого він обматерив. Але комітет розглядає всі звернення, які надходять, тому ми це розглянемо на одному з найближчих засідань", – сказала вона.

Варто нагадати, що 2 жовтня нардеп Олег Барна обматюкав журналіста Ігоря Колтунова. Той запитав, чому нардеп тричі кнопкодавив під час голосування.