Заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук прокоментувала чутки з приводу заміни відразу кількох міністрів. Під загрозою звільнення за інформацією ЗМІ опинились міністр фінансів та міністр охорони здоров’я.

 

Натомість політик спростувала такі плани в інтерв’ю «Главкому».

«Коли відбувається бюджетний процес, зміна міністра фінансів, звичайно, небажана, бо це дуже чутливий період», – наголосила депутатка.

При цьому вона висловилась щодо економічного блоку уряду так: «Коли ми не проголосували за програму уряду, якраз багато депутатів нарікали на відсутність комунікацій з економічним блоком. І тоді вже було прийняте стратегічне рішення про розділення міністерства на Мінекономрозвитку та Мінагро.

Цього поки теж не було зроблено і рано чи пізно це питання постане знову. І треба буде вже розглядати дві кандидатури міністрів», – додає Євгенія Кравчук.

Крім того, політик звернула увагу на ситуацію навколо міністра охорони здоров’я Максима Степанова, якого в Раді хотіли викликати на килим, бо до його діяльності в розпал епідемії коронавірусу є багато претензій.

«У нас зараз йде зростання кількості хворих – більше двох тисяч людей щодня. Лікарні заповнені, в районних лікарнях, особливо на Західній Україні, просто закінчується кисень, якого щодня по 30 кубів використовується. Я це просто знаю з практики.

Але знову ж таки, коли триває епідемія, звичайно, небажано знову змінювати керівника міністерства, бо це тягне за собою зміни заступників, керівників департаментів. В такій епідеміологічній ситуації це теж небезпечно. В принципі, ми і так змінили за останні пів року трьох міністрів охорони здоров’я», – зазначила Євгенія Кравчук.

Нагадаємо, голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія не виключив кадрових перестановок у Кабміні восени.

“Я не виключаю, гадаю, що восени точно можуть бути якісь ротації по окремих міністерствах. Два-три міністерства, думаю. Які, казати не буду, а то люди зовсім перестануть працювати”, – сказав Арахамія.