За словами глави виборчого штабу партії Олександра Корнієнка, гроші з бюджету "краще витрачати не на борди і газети".

Партія "Слуга народу" буде навчати людей без досвіду в політиці, які йдуть по її списку в депутати Верховної Ради, за рахунок Державного бюджету України.

Про це в інтерв'ю "The Babel" розповів глава виборчого штабу партії "Слуга народу" і кандидат в депутати Верховної Ради від цієї партії Олександр Корнієнко.

За його словами, на цей момент партія "Слуга народу" починає "дуже потужну внутрішню роботу по групах", де протягом 2-3 тижнів кандидати в депутати об'єднаються в так звані робочі комітети, де будуть займатися розробкою концепцій законопроектів.

"Другий етап почнеться після 21 липня. Можна буде сідати і більш предметно обговорювати, хто якою сферою займатиметься, запрошувати зовнішніх консультантів. У нас багато пропозицій від великих міжнародних організацій і фондів. Вони готові нас навчити, дати хороших лекторів. Ми, як партія , зможемо собі це дозволити, коли отримаємо держфінансування. Гроші краще витрачати не на борди і газети, а на роботу таких мозкових центрів", – заявив Корнієнко.