В одному із останніх ефірів на Україна 24, Саакварелідзе виступив із розгромною позицією:

Слова в оригіналі:

В першу чергу почнемо з того, що давайте відверто скажемо, ніхто не знає, крім якихось певних кланів, які керують різними державними підприємствами, що, насправді, там відбувається, а саме в Укрзалізниці. Тому що ніхто глибоко там не заглядає і ніхто не намагався там навести реальний порядок. Міняються різні клани. От були якісь брати Дубневичі., які всі знали, що дивилися за “Укрзалізницею”.

Зараз не знаю,хто за цим дивиться так би мовити у лапках. І всі оці наб-ради, оця вся дурниця це завжди якась завуальована спроба прийняття рішень, за які ніхто не відповідає. Коли людина приходить, наприклад, і каже: а хто приймав це рішення, хто підписав? А це колегіальний якийсь орган прийняв рішення і от так от.

Ніхто не несе відповідальність. Хоча я завжди вірю в особистості і людей, які, наприклад, якщо взяти по-справжньому сильного директора, і сильну команду, поставити їм якісь певні показники, які там ситуацію реально вирівняють, щоб не було “смотрящих”, щоб ці потоки кудись просто не направляли, то можна “вирівняти” ситуацію. Я не кажу, що не можна збільшувати тарифи, але якщо підприємство помирає, то треба робити якусь реанімацію.

Треба спочатку розібратися у причинах: хто, куди, за яким принципом завів, які збитки, и пов*язані вони зі злочинною корупційною діяльнстю когось. І так далі. Одного НАБУ факт, що не вистачить. В НАБУ працюють 700 людей по всій Україні. І вони не зможуть системно у всіх напрямках навести порядок. Для цього є багато правохоронних органів. у СБУ і в МВД є багато оперативних співробітників, які можуть здобувати оперативну інформацію. Є прокуратура, яка може, і нарешті має запрацювати, система покарання, щоб люди несли відповідальність і нарешті сіли у в*язницю.

Повернули нам накрадене в бюджет. Я це повторюю. І вам, напевно, вже набридло це слухати це вже шостий рік, що нарешті має оця система запрацювати, оскільки якщо ні, якщо людина розуміє, що вона не несе відповідальності, він накраде, його просто поміняють, тоді він перечекає, бо в Україні завжди мона перечекати, на жаль. Одні перечікують, другі потім приходять, фінансують якісь групи проти них, їх зносять, тоді повертаються інші. Такий незворотній процес. Завжди. Тому десь це має розірватися. І от якщо Зеленський це розірве. Ну, я не вірю, що це станеться завтра чи післязавтра, то він точно увійде в історію.

Українці ж в коментарях зазначають, що Сакварелідзе потрібно очолити один із правоохоронних органів, аби організувати швидкі облави на корупціонерів і не церемонитись з ними, як це робиться зараз.