Двох експосадовців СБУ Вінниччини засудили до 8 років колонії. Повідомляє журналіст Олег Новіков

Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок двох колишнім працівникам управління Служби безпеки України у Вінницькій області. Ексначальника першого сектору відділу контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України у Вінницькій області Олександра Музиківа та його заступника Володимира Черняка засудили до 8 років позбавлення волі.
Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

Також їм заборонили протягом 3 років (максимальний строк) після відбуття строку в колонії обіймати посади в правоохоронних органах та з конфіскацією половини належного особам на праві власності майна.

Вирок не набрав законної сил і може бути оскаржений протягом 30 днів до Апеляційної палати ВАКС.

За версією обвинувачення, начальник сектору відділу КЗЕ УСБУ Вінниччини Олександр Музиків та його заступник Володимир Черняк, діючи за попередньою змовою з групою осіб, вимагали неправомірну вигоду у розмірі 50 тисяч доларів за нездійснення тиску на їхній бізнес. Слідство зафіксувало одержання 25 тис. дол. з цієї неправомірної вигоди. Також їх обвинувачують у зловживанні впливом: вони пообіцяли повпливати на ухвалення рішення у кримінальному провадженні слідчим одного з управлінь Національної поліції в місті Києві.