Сьогодні в Сочі закінчилися переговори між президентом Білорусі Олександром Лукашенком і його російським колегою Володимиром Путіним, які тривали 5 годин

Як повідомили російські телеграм-канали” Невзыгарь і Кремлівський Безбашеник”, обидва президент не прийшли до жодних домовленостей щодо інтеграції

“Лукашенко привіз Пєсковуковбасу, цукерки і сало, але на тлі підтримки з боку ЄС він стає більш принциповим і менш поступливим. Як і Путін. Тому розмова була емоційною, Лукашенко зривався, доводилося брати паузи. Прем’єр Медведєв попросив публічно вибачитися за хамство на адресу членів російського уряду. Йому було прямо запропоновано задуматися про доцільність участі у чергових президентських виборах”, – йдеться у публікації.

Згідно з інформацією, 5-годинні переговори були дуже емоційними і закінчилися без результатів.

Також відомо, що російські міністри, присутні на зустрічі, пішли незадоволеними.

«Сторони взяли тайм-аут у зв’язку з доопрацюванням дорожніх карт, буде послаблення для Білорусі в частині цін на газ. Нова зустріч між лідерами країн призначена на 20 грудня», – інформує телеграм-каналі.

Нагадаємо, вчора в Мінську на площі Калиновського (Жовтневої) пройшла акція, спрямована на захист незалежності і суверенітету Білорусі. На площі зібралося до 10 тисяч чоловік. Організатори акції за незалежність закликають мінчан приїжджати на Жовтневу площу.

Учасники акції в Мінську пройлись колоною на площу Незалежності. До цього закликав один з лідерів Білоруської християнської демократії Павло Северинець.

Учасники ходи по проспекту Незалежності скандують: «Союз з Росією – це війна!», «Союз з Росією – це злидні!», «Баста!», «Живе Білорусь!», «Незалежнасць!». А також рвуть портети Путіна.

Сьогодні ж, на мітингу на Жовтневій площі була одностайна прийнята резолюція на підтримку незалежності Білорусі:

«Ми, громадяни Білорусі, висловлюємо свій категоричний протест проти« глибокої інтеграції »з РФ і заявляємо про нелегітимність будь-яких угод, які підпишуть влади представники режимів Білорусі та Росії.

Всі договори, секретні протоколи, підписані диктаторами Лукашенком і Путіним і їх довіреними особами не визнаватимуть громадянами Білорусі і ми не будемо їм підкорятися ».

Учасники акції закликають міжнародне співтовариство до солідарності до білоруським народом, не визнавати легітимними їх угоди і ввести санкції за з їх підписання.

«Білоруси мають намір домагатися повернення своїх прав і свобод, в тому числі права обирати владу. У білоруського народу вистачить сил відстояти незалежність. Прагнення до свободи – не зупинити », – йдеться в резолюції.

Як зазначаюь політологи – це ще один чудовий сигнал перед завтрашньою зустріччю Зеленського та Путіна, і ця ситуація ще один козир для президента.