У середу, 24 жовтня біля будівлі Адміністрації Президента відбувся мітинг проти підвищення цін на газ, який організувала фракція «Батьківщина» разом зі своїм лідером Юлією Тимошенко.

Відповідне відео опублікував в Facebook блогер Петро Чайка.

«Юлія Тимошенко нанесла візит Чудовиську, яке займає зараз посаду Президента України, – Порошенку. Це Чудовисько, мабуть, так трясеться в цьому своєму лігві від страху, що нагнало таку кількість пожежних і озброєних до зубів своїх преторіанців для захисту від однієї маленької жінки », – написав Петро Чайка в своєму пості.


  
Учасники мітингу стоять на перетині вулиць Інститутська і Банкова, прохід безпосередньо до Адміністрації Президента перекритий поліцейськими.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона


 
На відео Юлія Тимошенко намагається пройти в будівлю АП з письмовим зверненням до Президента України Петра Порошенка, в якому йдеться про скасування підвищення ціни на газ для населення, але її не пропускають.

Далі інтерв'ю, в якому глава партії «Батьківщина» розповідає про необхідність скасування Президентом рішення Кабінету Міністрів про підвищення цін на газ.

Також Юлія Тимошенко повідомляє про велику кількість присутніх біля будівлі працівників силових структур.

За її словами, рішення захистити будівлю АП цілими загонами силовиків схоже на дії побіжного екс-президента України Віктора Януковича під час Майдану.