Депутат Верховної Ради України (фракція "Блок Петра Порошенко"), голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець заявляє, що підвищення тарифів на газ для населення на 23,5% є наслідком виключно провальної політики уряду і особисто його керівника Володимира Гройсмана.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Уряд Гройсмана не зробив нічого, щоб уникнути дефолту. Загроза дефолту і підвищення тарифів на газ для населення на догоду МВФ – це результат абсолютно провальної економічної політики Кабміну і особисто прем'єр-міністра. Пішовши на кабальні умови кредиторів, голова уряду фактично розписався у власній безпорадності ", – написала парламентарій.

За її словами, виникла абсурдна ситуація: з одного боку ми самі довірили цим людям управляти економікою для того, щоб вони покращували життя в країні, а з іншого – "горе-реформатори" змушують рядових громадян розплачуватися за власну провальну політику.

"За бездіяльність і непрофесіоналізм Гройсмана і всього економічного блоку будуть платити з власної кишені всі українці. Як заявила недавно директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, з нинішніми темпами зростання ВВП України знадобиться близько 100 років, щоб наздогнати Польщу. Чия в цьому вина? МВФ, інопланетян, світового імперіалізму? " – поставила риторичне запитання народний депутат.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Політик зазначила, що критичний стан економіки є наслідком провальних дій уряду Гройсмана.

"Це – пряма відповідальність прем'єр-міністра, який не зробив нічого для розвитку малого і середнього бізнесу, для ліквідації корупційних схем в міністерствах, для полегшення умов ведення підприємницької діяльності, в кінцевому підсумку – для розвитку української економіки. Враховуючи, що ніякого економічного прориву від Гройсман очікувати не доводиться, можна легко прогнозувати, що політика запозичення і проїдання кредитів буде тривати ", – запевнила Богомолець.

Вона підкреслила, що в результаті неефективних дій уряду України стала повністю залежна від міжнародних кредиторів.

"І це означає, що уряд Гройсмана та в подальшому буде слухняно виконувати всі вимоги кредиторів і підвищувати тарифи без врахування інтересів власного народу. Але чому за провальну економічну політику уряду повинні платити ми? Якщо Гройсман не здатний забезпечувати зростання економіки і відстоювати національні інтереси України – він повинен йти у відставку і звільнити місце для тих, хто зможе. Інакше ми не наздоженемо Польщу і за 1000 років ", – констатувала Богомолець.