Нардеп Ілля Кива назвав Україну “колискою фашизму в Європі” після того, як з-за його шапки з комуністичною символікою відкрили справу.

Про це він написав в своєму Telegram-каналі.

“Вони довго комбінували, але так і не зліпили кулю з г**на, пішли своїм улюбленним-примітивним шляхом: Зірка є, стаття 436-1 є (пропаганда комуністичної символіки) від п’яти до десяти, отже і вирок буде. Чи готовий я, готовий! Тільки цей судовий процес буде фатальний для сьогоднішнього фашистського режиму України”, – написав Кива.

Він додав, що “червона зірка не на шапці, а в серці”.

“Україна – колиска фашизму в Європі!”, – сказав Кива.

Зазначимо, народний депутат Ілля Кива, який раніше назвав Другу світову війну “Великою Вітчизняною”, заявив, що вручили повістку через шапку з радянською символікою. Його ніби то звуть на допит як свідка. Однак в Генпрокуратурі кажуть – це неправда.

Про це депутат розповів у своєму Telegram-каналі.

За словами Киви, працівники Офісу генпрокурора і оперативники ДБР прийшли до нього в спорт-клуб. На повістці вказана стаття про поширення забороненої комуністичної символіки.

На відео Кива розповів, що завжди возить шапку із зіркою з собою і додав, що готовий понести покарання за цією статтею.

На ще одному записі нардеп прощався з правоохоронцями і заявив їм: “Ми скоро до влади прийдемо – усі в цій шапці ходити будемо”.

Однак в прес-службі Офісу генпрокурора розповіли новинам “Сьогодні”, що повістку вручали не Киві.

“Народному депутатові України про підозру не повідомлялося та повістки не вручалися. Повістки про виклик до Офісу Генерального прокурора на допит в якості свідків у кримінальному провадженні за фактом поширення комуністичної символіки (ст. 436-1 КК України) вручено іншим особам”, – заявили в Гепрокуратурі.