Російські окупанти імовірно пробуватимуть наступати на двох напрямках – Миколаївському та Криворізькому. Якщо у них вдасться хоча б на одному з них прорватися, то вони будуть перекидати туди інші сили та робити його пріоритетним.

Про це розповів генерал-майор Дмитро Марченко в інтерв’ю РБК-Україна.

За його словами, росіяни хочуть окупувати Кривий Ріг для створення плацдарму, щоб наступати на Вознесенськ і Южноукраїнськ Миколаївської області.

“Вони вже намагалися взяти Миколаїв, їм це не вдалося, тому зараз хочуть обійти його, взяти в кільце і потім це кільце зменшити. В принципі так, як робили з Маріуполем. Але думаю, що усі ці їхні плани руйнуватимуться, щойно вони почнуть якісь наступальні дії”, – сказав він.

Марченко додав, що якщо російські окупанти не можуть підібратися до Миколаєва, то через Вознесенск вони зроблять спробу прориву в Одеську область.

“Таке у них і було в початкових планах. Але, скажімо так, свій шанс це зробити вони втратили ще в березні. Тому зараз їм буде дуже складно, вони понесуть великі втрати і особового складу, і техніки. Окупанти вже морально дуже пошарпані та хочуть тікати. З їхніх переговорів ми чуємо, що замість пральних машин і мікрохвильовок вони почали шукати надувні матраци та гумові човни – збираються бігти за Дніпро”, – підсумував генерал-майор.