Петро Порошенко дав безвіз, а Володимир Зеленський і його команда дають безвиїзд і безнадію.

Про це в ток-шоу “Ехо України” заявила народна депутатка партії “ЄС” Софія Федина.

“Насправді я думаю, що з огляду на те, що люди зараз через Чехію, зокрема, і багато хто через інші країни, зараз очікують, коли відкриються кордони, збиралися їхати за кордон, щоб заробити хоча би на кусочок хліба. Бо в Україні понад 2 мільйони нових безробітних, які не мають де заробити на хліб… Насправді тут така ситуація. Коли Порошенко дав безвіз, то тут ми маємо, що Зеленський і його команда дають безвиїзд і безнадію. І насправді так стається. Тому що я спілкуюся з багатьма людьми в різних регіонах, і більшість з них констатують, що ще кілька днів – і елементарних ресурсів накормити дитину не буде. Тому я абсолютно підтримую більшість даного опитування, яке було проведено по ринках, що треба їх відкривати. І їх не треба було, по суті, і закривати, а треба було ставити жорсткі правила карантину”, – сказала Федина.

Вона наголосила, що коронавірус – це не на день, не на два і не на місяць, і невідомо скільки буде.

“Тому що він мутує і набирає страшних форм. То що ми маємо робити? Ми маємо розробляти механізми жити в цих реаліях, зберігаючи своє життя… Я говорю про системність. І те, що я бачу зараз у влади – це не те, що безсистемність і безвідповідальність, а це метод наукового тику. Тикнули – авось щось вийде. Ой, не вийшло – ну то будемо робити щось інше. Й істерична заява президента – ой відкрийте ринки, бо вже треба, бо горить – вона виявляється якоюсь більшою, ніж сама доцільність аналізу цієї ситуації. Але ж проблема в тому, що системності немає ні в чому”, – додала Федина.

Українці обурені:
“Скільки можна терпіти цю гадюку”, “Всі Європейські країни пішли на карантин, і чомусь всі люди всюди розуміють, що це єдиний вихід, а тут як завжди винен Зеленський”, “Дітей нема чим годувати? Але вони, принаймні, живі залишилися, а якби не карантин, тисячі померли б”, “А до чого тут же безвіз і Порошенко?”, “Може, це Зеленський винен в Коронавірусі?”