На фронті українські сили влаштовують вже справжні фаєр-шоу для окупантів. Не виключення, що по ворогу вже працює західна зброя, на яку ЗСУ так довго чекали, зокрема поставили вже й боєприпаси, які нам обіцяла Чехія.

Як відомо, на Соледарському напрямку почали виносити ворожу артилерію у контрбатарейній боротьбі, горять склади БК.

Мінометники також ускладнюють росіянам логістику — вистежують та ведуть вогонь по малих групах противника під час ротації на позиціях. Командир 225-го окремого штурмового батальйону Олег Ширяєв розповідає: за приблизними оцінками на цих позиціях кількісно російська армія переважає вдесятеро. За добу його бійці інколи відбивають до семи штурмів.

Тим часом ЗСУ у Часовому Яру в очікуванні великого штурму. Туди навіть перекинули елітний спецназ Головного управління розвідки. За інформацією журналістів, ці військові спеціалісти перебувають на даному напрямку вже понад два тижні.

Зазначається, що такий крок військового командування сприяв стабілізації ситуації в районі міста, і зараз “поганих новин звідти трохи менше”.

“По суті, ситуація на цій ділянці фронту дещо нагадує початок можливого широкомасштабного вторгнення, коли спецпідрозділи розвідки використовувалися для оборони кордону та населених пунктів Київщини та Харківщини”, – зазначає джерело.

В будь-якому разі наші сили будуть робити все можливе та неможливе аби не допустити просування ворога в Часів Яр.