Політтехнолог Андрій Золотарьов, вважає, що в Україні почнеться третій Майдан, якщо Юлія Тимошенко програє вибори президента в 2019 році.

Про це він заявив в інтерв'ю виданню «Главновости».

На його думку Петро Порошенко тягне Україну в минуле, тому що його команда конструює паралельну реальність. 

«У нього по усіх ключових напрямах негативний баланс, тому потрібно створювати паралельну реальність попередньо сегментувати суспільство за принципом« свій-чужий ».

 У своєму посланні до Верховної Ради він чітко показав – я патріот, а проти мене популісти (Юлія Тимошенко) і агенти Кремля (Оппоблок) », – каже Золотарьов.

Політолог зазначає, що президентська команда ставить на ідеологію, це свідчить про абсолютний провал влади у вирішенні соціально-економічних проблем.

 Порошенко проповідує «облогову ідеологію», його риторика перевантажена установками пошуку внутрішніх і зовнішніх ворогів. Зрозуміло з політтехнологічної точки зору прагнення команди Порошенко загнати інших учасників кампанії в цю вигідну для Президента яму,  виключає й необхідність відповідати на неприємні для нього питання.

За останній місяць часто запитували, навіщо Тимошенко пішла на поле Порошенко і по суті перечить йому? Думаю це тактичний хід. З огляду на політичний досвід Тимошенко, вона прекрасно розуміє ризики такого походу, але вона бачить і стратегію розколу електорального поля, яке реалізують технологи Порошенко. Зайві ярлики їй не потрібні, напевно вона буде прагнути повернути кампанію до соціально-економічного порядку.

Популярне“Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Як підтвердження цього нещодавно, під час засідання погоджувальної ради, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала парламент прийняти три мораторії: на підвищення цін на газ, на продаж земель сільгосппризначення, на заборону роздержавлення 49% ГТС.

На сьогодні надзавдання команди Тимошенко зробити все, щоб порядок дений кампанії не був таким, на що «налаштовуються» в оточенні чинного Президента: питання, на яких вони хотіли б зробити акцент (євроатлантична інтеграція, безвіз, надання автокефалії).