Україна має дуже професійні Збройні сили, які можуть забезпечити оборону держави.

Про це заявив голова Міноборони України Олексій Резніков під час робочої поїздки до Миколаївської області 14 листопада. Він також сказав, що Україна «вийде на свої кордони у Криму та на Донбасі».

Збройні сили України – армія професіоналів, яка здатна надійно забезпечити захист держави. У Міноборони мають намір робити все можливе, щоб Україна вийшла на свої кордони і в анексованому Росією Криму, і в окупованій частині Донбасу.

«Ми разом робитимемо все, щоб Україна була вільною та незалежною. Ми вийдемо на наші кордони, визнані міжнародною спільнотою, і в Криму, і на Донбасі», – цитує Резнікова прессслужба українського міністерства.

Під час візиту 13 листопада до Бердянська Запорізької області Резніков заявив, що будуть відповідні доручення, щоб прискорити будівництво там нової бази Військово-морських сил ЗСУ на Азовському морі.

У Кремлі неодноразово заявляли, що питання територіальної приналежності Криму, яке Росія анексувала у 2014 році, закрите для обговорень. У 2014 році ЄС та США ввели проти Росії санкції за анексію Криму.

Однак, як раніше зазначав Резніков, жоден президент України не піде на поступки Росії з кримського питання.

ГТакож раніше Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявляв, що «Україна виведе Росію з Криму», а допоможе у цьому міжнародний майданчик з деокупації півострова – «Кримська платформа».