Два російські літаки Ан-2 були пошкоджені внаслідок удару українських військових по загарбниках в окупованому селі Тарасівка на Херсонщині.

Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зазначається, що удар відбувся ввечері 17 листопада близько 17:00.

Під час атаки на аеродром на вулиці Магістральній в окупованому селі пошкодження отримали мінімум два літаки Ан-2, а також ангар.

При цьому у Telegram-каналах зазначають, що про постраждалих нічого невідомо.

У той же час український ЗМІ також опублікували відео моменту удару по аеродрому.

Варто зауважити, що ураження російських військових аеродромів є важливою стратегічною метою для України, оскільки ці аеродроми є базами для розташування вертольотів, які операційно діють близько до лінії фронту. Вони здатні використовувати протитанкові керовані ракети для атаки військової техніки українських сил.

Про це раніше заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Але зрештою ураження такої техніки як вертольоти противника, які він використовує – безумовно, що це добре для нас. Тому що вертольоти разом із тактичною авіацією постійно працюють на фронті і на передній лінії. Ворог намагається вертольоти тримати ближче до лінії бойового зіткнення, як це було у Чорнобаївці. На жаль, в окупантів вертолітна техніка більш сучасна, більш сучасне озброєння. Вертольоти працюють постійно власне 10+ кілометрів від лінії бойового зіткнення. Тому ураження такої техніки є цілком важливим для нас», – пояснив Ігнат.