У Києві з пафосом випробували новий поїзд до станції в аеропорту Бориспіль. Українці поставилися до урочистого запуску досить скептично.

Цю подію активно піарив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який хвалився кадрами з новим поїздом на своїх сторінках в соцмережах.

На знімках можна побачити салон, який буде задіяний на новому маршруті.

Гройсман також розповів, що бюджет проекту оцінюється у зовсім нескромно – у суму 580 млн грн. Поїзд буде доставляти пасажирів з Києва до Борисполя і навпаки за 35 хвилин.

Незважаючи на схвальні заяви прем’єра, багато українців ставляться до цього проекту з набагато меншим оптимізмом. Зокрема, в коментарях до публікацій прем’єра люди вказували на численні проблеми, які залишається вирішити чиновникам.

«Українська катастрофа – 62 відсотки авіасполучень з одного аеропорту. Інша частина країни померла!», «Податки хоч якісь скороти, а не в поїздах їздиш», «Дуже дивно! Хочеться радіти, адже нарешті нарешті безглузда укр влада після довгих років розкрадання мільярдів доларів на цій сумнозвісній дорозі, хизується завершенням вічного будівництва. Пам’ятаю Каськіва, який закладав перший метр цієї дороги за мільярд доларів. Якась неймовірна гидота в тому повинна бути, але це вже так в Україні має бути. Цікаво, на чому обдурять?»,

«Я собі уявив цей армагедон на залізничному вокзалі, то не захочеться і користуватися тим експресом», «Це ж якась маршрутка! 🙂 Що, дуже багато наших може дозволити собі літати в інші країни?», «А можна було його зробити менш гидким?», – обурювалися українці.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона
 
Додамо, Кілька агрофірм отримали неабияку підтримку від уряду – кілька мільярдів гривень, що у порівнянні з іншими галузями занадто багато

Про це повідомив в Facebook народний депутат Мустафа Найєм.

За його словами, такі аграрії як Юрій Косюк, Олег Бахматюк і Андрій Веревський вже третій рік поспіль отримують мільярди від Кабміну, головою якого є Володимир Гройсман.

У той же час депутат наводить в приклад виділену суму на інші сфери – там підтримка уряду значно менша. Наприклад, на реконструкцію і розширення Національного інституту раку було виділено всього 168,6 млн грн. в 2018 році, на будівництво лікувально-діагностичного корпусу “Охматдиту” – 930 млн грн.