Голова партії "Народний контроль" та позафракційний народний депутат України Дмитро Добродомов оголосив про участь у майбутніх президентських виборах.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Друзі, я ухвалив для себе важке, але виважене і дуже важливе рішення. Сьогодні на з’їзді нашої політичної партії "Народний контроль" я оголосив, що готовий взяти участь у президентській кампанії!" – заявив Добродомов.

Він також подякував всім однопартійцям, які підтримали його рішення.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборонаНагадаємо, на початку жовтня про свою участь у президентських виборах оголосив міський голова Львова та лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий.

За словами Садового, ключовими елементами кампанії стануть "мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни".

"Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Але все в наших руках і нам під силу", – заявив мер Львова.