Депутат Верховної ради Надія Савченко, підозрювана в підготовці терактів в столиці України, у вівторок на засіданні київського суду заявила, що їй необхідна операція.

"Я слідчому говорила, що до 30 жовтня ми, в принципі, встигнемо ознайомитися з матеріалами, але я це говорила до того, як дізналася, що мені потрібна операція. Але зараз мені потрібна операція", – сказала Савченко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Вона уточнила, що має намір вимагати надання їй необхідної медичної допомоги.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва розглядав клопотання прокуратури про обмеження для Савченко, Володимира Рубана та їх адвокатів, термінів вивчення матеріалів справи. Прокуратура просить суд дати їм на ознайомлення зі справою 25 днів.

Народний депутат Надія Савченко під час судового засідання у своїй справі накричала на суддю. 

Так вона емоційно висловила своє обурення та незгоду із тим, що її та Володимир Рубана хочуть судити без присутності захисників. 

«Ви не можете судити людей без присутності їхніх адвокатів!», – голосно заявила Савченко. 

Нардеп підкреслила, що один з її адвокатів Олександр Шадрін був повідомлений неналежним чином про проведення засідання. 

Крім того, адвокат Савченко Андрій Левковець зауважив, що суддя систематично неправильно називає його прізвище, виправив його, попросив надалі правильно називати прізвище, а також зробив припущення, що суддя припускався помилки навмисно, аби створити підґрунтя для фальсифікацій. Як повідомлялось, Савченко скаржилась, що у матеріали її справи «випадково» залетіли 11 зайвих сторінок.

Суд в свою чергу прийняв рішеня.

“За результатами судового засідання з розгляду клопотання про встановлення стороні захисту строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Савченко Н.В. та Рубана В.В., проведеного 25 вересня 2018 року, слідчим суддею Шевченківського районного суду м.Києва вищезазначене клопотання залишено без задоволення”, – йдеться у повідомленні прес служби.