Засідання Печерського районного суду Києва щодо обрання запобіжного заходу для Владислава Гранецького-Стафійчука (відомого як Влад Сорд), якого затримали після акції біля Офісу президента, відбудеться 23 березня. Про це повідомляє телеграм канал PavlovskyNews

“Затриманого під час акції під Офісом президента Влада Сордо будуть сьогодні судити в Печерському суді Києва

Йому будуть обирати запобіжний захід. Зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Соратники вже закликають в соцмережах прийти і підтримати Сордо. Засідання розпочнеться о 13:20.”- йдеться в повідомленні.

Також додамо зо адвокат Сордо раніше зазначив, що з підзахисним він спілкувався лише під час затримання.

«Він був дуже розгублений, він навіть погано пам’ятав своє прізвище. Він не був готовий до розмови. Я зрозумів, що він просто має прийти до тями. Я його захистив, щоб він не казав зайвого. Він відмовився від надання пояснень, показань. Ніякої розмови не відбулося, тому що він зовсім був не в стані», – розповів Мазурок.

Адвокат додав, що лінію захисту ще узгоджуватиме із Владом Сордом.

«У мене є деякі ідеї, їх потрібно узгодити з Владиславом. Потім ми будемо готові це озвучити», – сказав Мазурок.

Також варто зазначити, що сьогодні На сайті Верховної Ради України зареєстровано проєкт постанови про засудження подій, які відбулися під будівлею Офісу Президента ввечері 20 березня.

Проєкт постанови під номером 5295 зареєстрований 22 березня.

Ініціаторами цієї постанови виступають 130 народних депутатів від фракції “Слуга народу”.

Зараз текст документа відсутній на сайті ВР, зазначається, що він переданий на розгляд керівництву.

Окрім цього додамо, що Олександр Корнієнко зазначив, що засудженого активіста Сергія Стерненка ніхто не буде звільняти на вимогу вулиці попри будь-які протести.

За його словами, “хитро тиснути на Апеляційний суд” влада не збирається, адже триває судова реформа, і суди в Україні намагатимуться зробити дійсно чесними.

“Стерненка ніхто випускати не буде, бо хтось цього вимагає на вулиці. Всі це розуміють”, – наголосив Корнієнко.