Окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з білоруссю, про це повідомляє НАЕК “Енергоатом” у Telegram.

Підтвердилася інформація, що окупанти, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, двома колонами вирушили в бік українського кордону з республікою білорусь,- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на станції ще залишається невелика кількість загарбників. За даними НАЕК, формується для руху в бік білорусі ще й колона військових рф, які тримали в облозі місто-супутник ЧАЕС Славутич.

Крім того, в Енергоатомі зазначають, що підтвердилася й інформація про фортифікаційні споруди, окопи, які російські військові будували просто в Рудому лісі – найзабрудненішому в усій Зоні відчуження.

Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінювання й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони почали збиратися звідти, – зазначають у компанії.

Зазначимо, що гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі приїхав на Южно-Українську атомну електростанцію. Він має обговорити з українськими чиновниками безпеку ядерних об’єктів під час війни. Про це повідомляє гендиректор Рафаель Гроссі та «Енергоатом».

Очільник МАГАТЕ, який приїхав в Україну 29 березня, вже зустрівся з персоналом станції, а також має зустрітися з українськими чиновниками. Головними темами для обговорення є гарантування ядерної та радіаційної безпеки на захоплених російськими військами Запорізькій та Чорнобильській АЕС.