В.о міністра охорони здоров'я Уляна Супрун пов'язує виклики в суд з наступом на корупцію. Про це вона сказала журналістам у Львові.

"Є декотрі справи в окружному суді міста Києва. Сподіваюся, коли вже буде реформа судової системи, такі рішення не будуть відбуватися в останні хвилини.

Сьогодні зранку ми вислали повідомлення, що я у відрядженні і не зможу бути. Тоді вони призначать якийсь інший час. Було би добре, щоб ми це знали наперед. Щоб я могла бути, коли потрібно. Щоб був адвокат, коли мене не буде.

Наш юридичний департамент Міністерства охорони здоров'я слідкує за тими справами. І кожного тижня по 20 разів буває в судах. Бо ми боремося проти корупції. І проти нас подають дуже багато справ – депутати і всілякі інші ректори медуніверситетів, керівники лікарень, яких ми звільнили, керівники держлікслужби, яких звільнили за корупцію", – розповіла Супрун, пише Gazeta.ua

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Є багато судів, які дивляться на законодавство. Вони вирішують справи по-закону. Там немає проблем. Але є прошарок, який вирішує не по-закону. Як рішення від окружного суду міста Києва. Сподіваюся, коли вже буде нова судова система, до кінця проведуть конкурс нових суддів, тоді насправді все зміниться. І ми побачимо, що живемо у правовій країні, де судді не вирішують справи через політику або гроші. А через закони", – додала керівник МОЗ.