Міхеіла Саакашвілі вперше, з того, часу, як він повернувся в українську політику вивели із себе. Принаймі, такий висновок можна зробити, якщо оцінити його останню заяву, яку він оприлюднив буквально пару годин тому.

Надалі подаємо в оригіналі.

“Митна мафія, яка має широкі зв’язки в парламенті України, дуже захвилювалася. Вони почали публікувати фейки про те, що я шантажую Зеленського, – почав рефоматор.

“По-перше, я не шантажую Зеленського. Саме за дорученням президента Зеленського Національна рада реформ готує вичерпний пакет пропозицій що до митної реформи в Україні. Свого часу в Грузії ми створили найкращу митницю у світі, згідно з даними міжнародних організацій. В Україні одна з найбільш мафіозних митниць у світі, від якої годується безліч дармоїдів, особливо від старої влади, і вони дуже не хочуть там змін, – запевнив Саакашвілі.

“Дуже характерним для мене є те, що недавно один мій друг ресторатор розповідав, що не так давно, під час карантину, у нього замовили велике застілля митники, і вони голосно кричали:

«Можливо, останній раз гуляємо, якщо Саакашвілі взявся за митну реформу в Україні». Ці хлопці можуть не помилятися, але як раз саме вони і платять гроші, щоб подібні публікації з’являлися, – потужно заявив він.

Ніхто не пропонує Хатію Деканоїдзе на жодну посаду, хоча я її дуже поважаю і люблю.

Але ми дійсно пропонуємо все поміняти і закрити цю годівницю, зробивши так, щоб гроші йшли в бюджет України, а не в кишені ділків від митниці і від політики. Саме тому вони так захвилювалися, і на серії сайтів з’явилася ось така, чітко проплачена інформація.

Я буду продовжувати пропонувати необхідні Україні зміни. На першому ж засіданні Нацрада реформ запропонує вичерпний пакет законів, спільно з нашими союзниками в парламенті, і я впевнений, що президент прийме дуже рішучі кроки.

Відзначимо, що Президент Володимир Зеленський чекає від Михайла Саакашвілі, якого він призначив головою виконкому реформ, результату у дерегуляції і покращенні митниці.

“Результати роботи від Саакашвілі очікую не на другий день після його призначення, але протягом найближчих місяців вони мають бути. Результати – з приводу дерегуляції у бізнесі і реформи митниці”, – сказав Зеленський.

За його словами, Саакашвілі у період президентства в Грузії зміг подолати корупцію і зробити сучасну митницю.

“Ми з ним багато про це говорили. Він розповів, що свого часу поставив нових людей на митниці, потім усіх розігнав. Через деякий час поставив інших – і довелося розігнати знову. Ну, така складна річ – реформа митниці. Я хочу, щоб він нею займався”, – сказав Зеленський.

“Другий момент – у нього досить міцні інвестиційні зв’язки з багатьма країнами. Коли вони будували Батумі – це було залучення різних інвесторів, тоді там побудували великі мережеві готелі. У нього є досвід”, – зазначив президент України.