Екс-депутат Верховної Ради від ВО «Свобода» Ірина Фаріон, яка відома своєю активним захистом української мови, в жорсткій формі розкритикувала жителів Білорусі, які не розуміли журналіста, який звернувся до них на їх же рідній мові.

Як передає replyua.net, скандальна колишній парламентарій не стала підбирати слів і порекомендувала влаштувати для них спеціальну резервацію, а також використовувати подібну практику в Україні до тих, хто не розуміє українську мову. Відповідну точку зору вона виклала на особистій сторінці в Facebook

«Уважно послухайте цих красномовних виродків. Більшого каліцтва годі й шукати. Моральні каліки. Таких треба розпихати по резерваціях з написом: інфекція москвофільства. Серед нас теж такі бродять. Зробіть для них перебування в Україні нестерпним. Просто радісно не розуміє їх », – з обуренням заявила Фаріон.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, що раніше політик розкритикувала спроби національних меншин отримати мовні преференції. Крім того, Ірина Фаріон звинуватила українців в тому, що вони постійно домовляються з тими, кому «треба стріляти в рот».