Популярний український співак і шоумен Віктор Павлік вирішив йти в політику, і навіть придумав власний передвиборчий банер

Відповідні фото були опубліковані в інтернет-мережі.

“Ні обіцянок, ні вибачень. Шик і дим в кожну хату. Блок Віктора Павлика”, – йдеться у підписі.

Звернемо увагу, що користувачі мережі досить активно відреагували на рішення співака.

“Блок Віктора Павліка – це тепло, світло, зниження цін на продукти і Айфон. І дешеві комунальні послуги”, “можна вибирати і Віктора, і Павлика”, – пишуть вони.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Підкреслимо, що пізніше Віктор Павлік вирішив сам викрити інтригу.

“Смішні ви, люди. Невже зовсім немає почуття гумору. Ми кепкуємо, а ви в таке вірите. Але раз вірите, значить все!. Йду”, – зазначив він.

Разом з тим варто відзначити, що у вівторок, 15 січня в Центральній виборчій комісії свої кандидатури в президенти України подали ще три людини.

Згідно з даними, які внесли кандидати, народний депутат Євген Мураєв – кандидат від партії "Наші", Віталій Купрій – самовисуванець, а колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка висунула його партія "Громадянська позиція".

Як відомо, на сьогоднішній день в ЦВК зареєстровано вісім кандидатів. Крім перерахованих вище, участь у передвиборній гонці візьмуть народний депутат Сергій Каплін, мер Львова Андрій Садовий, професор Віталій Скоцик, екс-міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко і екс-глава СБУ Валентин Наливайченко.

Крім того, наголошується, що Гриценко вже виконав основну вимогу ЦВК вніс заставу у 2,5 мільйони гривень. Він зізнався, що додав до застави 100 тисяч гривень, а вся інша частина суми – це гроші партії.

Окрім того, Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації його кандидатом у президенти України.

Він подав документи 16 січня близько 16:45 та виступив як самовисуванець

Також варто відзначити, що колишній керівник Служби безпеки України Ігор Смешко заявив про намір балотуватися в президенти України на виборах 2019 року.

"Дорогі Друзі, рішення, про яке Ви просили, прийнято. Почав оформлення документів для реєстрації в ЦВК кандидатом в Президенти України. Щиро вдячний усім Вам! Упевнений, разом – переможемо!", – написав він на сторінці у Facebook.