Працівники Держбюро розслідувань провели обшуки в іспанській нерухомості колишнього одеського військкома Євгена Борисова. На його іспанське майно наклали арешт.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

Правоохоронці встановили, що колишній військком Борисов, якого підозрюють у незаконному збагаченні, придбав два обʼєкти нерухомості в місті Марбелья провінції Малага, що в Іспанії. У грудні 2022 року він записав на імʼя своєї матері будинок вартістю понад €4 мільйони — його загальна площа 857 квадратних метрів, він розташований на земельній ділянці площею 1 530 м².

Уже в лютому 2023 року він придбав разом зі своєю дружиною офісне приміщення вартістю понад €500 тисяч загальною площею 223,9 м².

На підставі зібраних доказів іспанські правоохоронці наклали арешт на нерухомість Борисова. Раніше в нього арештували земельні ділянки загальною площею понад 2 га в Одеській області, два будинки в Одесі, домоволодіння в Одесі площею 78,5 га, дві квартири та 1/3 квартири в Одесі, шість елітних автомобілів.

Нагадаємо, 22 червня українське видання оприлюднило розслідування про те, що сімʼя начальника ТЦК Одеси Євгена Борисова за час повномасштабної війни купила в Іспанії нерухомість та автомобілі «УП».

Сімʼя одеського військкома купила в Іспанії житло й авто на мільйони. Той каже, що нічого не знає на мільйони доларів. Наприклад, на матір Борисова там записані вілла за понад $3 мільйони та Мерседес В класу 2022 року випуску ціною від $100 тисяч, на дружину — офісне приміщення на головній вулиці Марбельї, на тещу — позашляховик Toyota Land Cruiser 2023 року випуску. За час повномасштабної війни в родині Євгена Борисова зʼявилося ще третє авто, тож сукупна вартість його автопарку становить приблизно $500 тисяч. Загальна вартість майна Борисова — €4,5 мільйона.