Нещодавно відбулась чергова зустріч “Рамштайн”. Очільник Пенгону Ллойд Остін озвучив кількість військової допомоги від США, яку надали Україні.

Крім того, він назвав основні прорахунки Путіна. Остін стверджує, що розв’язана Росією війна стала причиною розширення НАТО.

Він думав, що Україна не дасть відсіч, але Україна міцна за підтримки своїх партнерів. Путін думав, що наша єдність зруйнується, але жорстока війна, яку розпочала Росія, лише зблизила нас,– сказав міністр оборони США.

Крім того, Остін також привітав нового члена НАТО, Фінляндію, у Рамштайні та нагадав, що незабаром до Альянсу доєднається ще одна країна.

“Я зауважу, що Фінляндія, яка вже давно бере участь у цій контактній групі, сьогодні тут як новий союзник по НАТО. Підозрюю, що Швеція незабаром прийде за нею”, – припустив Остін.

Він констатував, що такі процеси роз’яснюють ситуацію ще більше. Адже розширення НАТО – це не причина, а результат війни, розв’язаної Путіним.

Міністр оборони США Ллойд Остін оголосив, що пріоритетною військовою допомогою для України наразі є системи протиповітряної оборони. Вони допоможуть впоратись Україні під час масованих ракетних атак.
Країни-учасниці “Рамштайну” підтримали надання Україні ракет до ППО. Крім того, наші партнери продовжать навчати українських бійців управління танками й системами ППО.
Міністр оборони України Олексій Резніков зазначив, що союзники запевнили, що допомагатимуть Україні до її перемоги у війні з Росією.