Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко осоромився у спробі в черговий раз продемонструвати свою близькість до народу

У п’ятницю, 2 листопада, нардеп опублікував на своїй сторінці в Facebook новий пост, присвячений проблемі народжуваності в Україні. Він супроводжував його фотографією, на якій стоїть на вулиці поруч з жінкою з коляскою.

Ляшко стверджує, що випадково розговорився з матір’ю двійнят на вулиці і та поскаржилася йому на те, що отримує мізерну допомогу від держави.

Втім, люди в коментарях помітили деяку невідповідність розказаної депутатом історії з тим, що зображено на фото. Зокрема, з’ясувалося, що коляска жінки коштує кілька тисяч доларів, що дозволяє засумніватися в тому, що вона дійсно потребує грошей.

«У неї коляска Bugaboo. така для двійнят 2000 тисячі доларів коштує, і дійсно, за державну допомогу таку не купиш», – написала одна з коментаторів. При цьому вона також припустила, що коляску жінці могли дати спеціально для зйомки.

«Я б на місці кандидата в президенти не брала б в кадр нічого дорожче 30-50 грн.», – також зазначила коментатор.

«Олег Ляшко не дарма поруч позує», – погодилися з нею інші.

Також в коментарях українки скаржилися на те, як важко ростити дитину в нашій країні без належної підтримки з боку держави.

«Якби мій чоловік не пахав по 2 зміни на заводі, то жили б ми Божим духом. Подивіться на ціни на памперси, на суміші. Як жити? 900 грн в місяць на маленьку дитину, яка їсть тільки суміш», – розповідали люди.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко вивів дружину в люди в тапочках і платті.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Лідер «радикалів» нардеп Олег Ляшко разом з дружиною відвідав Національну музичну академію ім. П.Чайковського. У консерваторію він прибув з дружиною. Про це політик написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Ляшко розповів, що його запросив помічник Андрій Лозовий.

Журналісти відразу звернули увагу, що дружина Олега Ляшко – Росіта Сайранен – ​​прийшла в консерваторію в шовковій сукні-халаті від бренду D&G колекції 2017 року.

Тоді великою популярністю користувалися принти пальм і листя тропічних рослин.

В одному з інтернет-магазинів таке плаття варто 3845 доларів США (більше 108 тисяч грн). Зазначалося, що дружина Ляшка часто з’являється в брендовому одягу.