Прийшла інформація, що у «санкційні списки РНБО» потрапили наші Брати по зброї із добровольчого батальйону ім. шейха Мансура… Наші Брати-чеченці, розпочав свій допис у Фейсбук Дмитро Ярош, позицію передаємо без змін:

Прошу максимального розголосу про цей кричущий факт!
Вважаю, що кремлівська агентура, яка інфільтрована у силові украінські структури та владу, проводить спецоперацію по дестабілізації ситуації всередині Держави, з метою подальшого розширення агресіі та повномасштабного вторгнення в Україну…
Саме тому агенти Кремля всунули у списки злодіїв, бандитів, антиукраїнських елементів, Людей, які пліч-о-пліч з нами пройшли військовий шлях з 2014 року, боронячи нашу Свободу і Незалежність.
Попереджаю владу: ми, наших Побратимів-чеченців, не віддамо на поталу ворогу…
Якщо для їх захисту треба буде використати силу – ми це зробимо…
Дуже сподіваюсь на патріотичну, державницьку позицію Секретаря РНБО та офіцерів і генералів СБУ і МВС!
Слава Вільній Ічкерії!
Слава Україні!

Згодом, Ярош відписав:

Мав розмову з Головою Національної поліції України Ігорем Клименком..
Він запевнив, що украінські правоохоронці депортовувати і передавати ворогам наших побратимів-чеченців ні в якому разі не будуть.
Дякую всім причетним за розголос і керівництву Національної поліції за швидку та адекватну реакцію!

Також, декілька днів тому, Ярош зазначав наступне:

У час, коли загроза нашій Державі не зменшується, а навпаки, збільшується…
Коли поряд із зовнішніми ворожими чинниками, усіляка пропутінська нечисть намагається дестабілізувати ситуацію всередині Держави…
Тоді, форпост української державності – місто Дніпро – показує приклад єдності, тоді українські патріоти, як і у 2014-му році, об’єднуються та створюють структури для захисту Державності та відновлення територіальної цілісності.
​​«Захистимо Україну!
Створено Штаб оборони Дніпра.
У зв’язку зі зростанням загрози повномасштабної агресії Кремля дніпровські патріотичні сили, заявляють про об’єднання зусиль для захисту Дніпра та України.
Мобілізація народу, організація превентивного захисту міста від діяльності зовнішнього і внутрішнього ворога та посилення відповідних державних структур є одними із завдань Штабу захисту Дніпра та загону добровольчоі територіальної оборони…» – сказано у повідомленні.
Я цілком підтримую такі дії українських патріотів, бо коли прийняття та реалізація надважливих законів «Про територіальну оборону», «Про зброю» тощо саботуються і максимально затягуються, тоді небайдужі громадяни беруть на себе конституційний обов’язок захищати Державу.

Окрім того, Ярош неодноразово підкреслював:

Ех, а якби Служба безпеки України ще трохи попрацювала «тихенько» по Медведчуку і компанії, фактів державної зради було б набагато більше…
А так, як завжди, втрутилась дебільна політична доцільність…
Хоча, під час Війни за Незалежність, таких як одіозний «кум путіна», треба просто «ставити до стінки», або… при «попиткє к бєгству».
До речі, якщо раптом якісь охоронці пробують «не пускати» українську спецслужбу в будинок ворога України, украінські добровольці готові надати посильну допомогу…
Зробимо все швидко і ефективно. По закону військового часу.

І додав трішки про загрози:

Про загрози
– Угрупування російських імперських військ на кордонах нашої Держави нікуди не зникло.
– Передисклокація їх особового складу у пункти постійної дислокації мізерна (як говорить наша розвідка із 110тисяч відбуло тільки 3,5 тисячі).
– Техніка ворога не відводиться.
– Ворожа агентурна діяльність всередині нашої Держави, у тому числі в структурах влади, продовжується.
– Провівши розвідку, оцінивши ситуацію та ризику, використавши провокації, Ерефія спробує вдарити тоді, коли ми найменше будемо цього сподіватися…
Але,
– Діяльність українських силових структур по протидії російській агресіі вимальовує обриси чіткості та системності (звичайно, хотілося б більшого…)
– Ворожа агентура, на найвищому рівні, отримує «по зубах» (пишу про одного із головних імперських шакалів – Медведчука та його кремлівську зграю шавок).
– Українська дипломатія, крайнім часом, повела наступ на арені міжнародної політики і досягла великих і важливих успіхів.
– Єдність укранців, у питанні протиставлення агресіі російського «Мордору», беззаперечна.

Знаю, що існує безліч юридичних нюансів при захисті України нашими спецслужбами… Але, хочу щиро подякувати всім причетним до нейтралізації Медведчука! Молодці! Так тримати!

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.