Порошенко не був готовий до чуток, що телеканал “Прямий” може стати ще одніє “жертвою” санцій, а тому одразу ж прийняв рішення переоформити його на себе. Однак зробив це у досить символічний день.

Про це у своєму відеоблозі “Чесна політика” розповів Сергій Лещенко. Він наголосив, що переоформленням власності “Прямого” Порошенко зайнявся у день, який українці завжди вважатимуть трагічним та ганебним для влади.

Саме того дня відбулася 7 роковини з моменту, як формальний власник каналу Володимир Макеєнко, бувши керівником Київської міської адміністрації, закрив київське метро на виконання вказівки Януковича. Це робили для того, щоб люди не доїхали до Майдану.

“В наші дні це активно використовується, як технологія придушенням протестів Путіним і Лукашенком”, – наголосив Лещенко.

Журналіст також додає, що окремоє “історіє ганьби є і те, яким чином цей телеканал потрапив у руки Порошенка.

Нагадаємо, про те, що Порошенко купив “Прямий”, стало відомо 18 лютого. Він пояснив своє рішення тим, що проти власника телеканалу Володимира Макеєнка РНБО мала б ухвалити санкції на засіданні 19 лютого.

Сергій Лещенко з посиланням на власні джерела заявляв, що ніхто і не збирався вводити санкції.

Речниця Зеленського Юлія Мендель також підтвердила, Свободі слова нічого не загрожує: у Зеленського не збиралися закривати канал “Прямий” що про такі санкції не мовилось

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.