Перший президент України Леонід Кравчук вважає «крайнощами» заяву МЗС Грузії відкликати свого посла у випадку призначення колишнього президента Грузії і екс-очільника Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі віце-прем’єром з питань реформ в українському уряді. Про це він розповів в інтерв’ю 112.

«Я думаю, що це крайнощі. При тому, що Саакашвілі – громадянин України. Він не є громадянином Грузії. Й українська влада може вносити будь-які пропозиції про його призначення», – заявив Кравчук.

Кравчук стверджує, що «потрібна заява, у якій аргументовано показано, чому Україна діє так, як дозволяють їй її суверенні правила».

«Україна – суверенна держава, і вона сама визначає, кого куди призначати, яку владу формувати, як формувати, керуючись законами й Конституцією», – переконаний Кравчук.

Нагадаємо, 22 квітня Саакашвілі заявив, що отримав від президента Володимира Зеленського пропозицію стати віце-прем’єром з питань реформ. Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив журналістам, що посла його країни можуть відкликати з України в разі призначення Саакашвілі віце-прем’єром українського уряду з питань реформ.