На міжнародній виставці зброї IDEX-2021 в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) віцепрем’єр-міністра України – міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського помітили поруч із главою Чечні, соратником президента Росії Рамзаном Кадировим.

На світлині зробленій 21 лютого, під час відкриття заходу видко, що Уруський іде поряд з Кадировим. Згодом, у мережі з’явилося і відповідне відео.

Першим на фото відреагував прем’єр-міністр Денис Шмигаль. На своїй сторінці у Фейсбук він повідомив, що терміново чекає на пояснення.

Незабаром у мережі з’явився коментар Уруського стосовно скандального фото.

” Розміщення керівників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно з якою, особисті гості Правлячій сім’ї були розміщені в алфавітному порядку “, – підкреслює Уруський на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

“У той же час, хотів би додати, що я особисто під час, в ході і після церемонії не мав (і не збираюся мати) ніяких контактів з главою делегації РФ, яким є Р.Кадиров”, – додав Уруський.

Також він уточнив, що українська делегація звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій в майбутньому.

“Також не вважаю за можливе” шарахатися “від представників ні країни-агресора, ні будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку і слабкість української сторони”, – підсумував він.

На фото, розміщеному на сторінці у Facebook Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля, – офіційна церемонія відкриття…

Опубликовано Олег Уруський Понедельник, 22 февраля 2021 г.

Своє слово додали і в Офісі Президента. Кирило Тимошенко зауважив: перед тим, як робити висновки, слід вислухати самого Уруського. Та й в умовах заходу за кордоном, теоретично сфотографувати могли кого завгодно з ким завгодно.

“Я не думаю, що в Уруського були якісь перемовини з Кадировим, тому мені важко коментувати. На мою думку, там взагалі не було зустрічі”, – сказав Тимошенко.

На питання, що б сам Тимошенко робив у такій ситуації, заступник голови ОПУ конкретно не відповів. Проте запевнив, що Кадирова ідентифікував би 100%. Однак, зауважив Тимошенко, сам Кадиров міг не впізнати українського урядовця, адже той був у масці.

“Я не знаю, як коментувати, коли ти перебуваєш на міжнародній виставці, ти можеш зустрітись з ким завгодно, пройти недалеко від людини і тебе сфотографують. Такі випадки бувають”, – сказав Тимошенко.

Як додає нардеп Олексій Гончаренко, нічого притичного у тому, що політики йшли поруч насправді немає.

“Але що небезпечно, що між Шмигаль і Уруським конфлікт. І ось цю ситуацію і потрібно виправляти. У воюючою країні не може бути конфлікту між Прем’єром і Віце-прем’єром”, – пише політик у телеграм.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.