Петро Олексійович, без сумніву, неабияк злякався, коли закрили канали його друга Віктора Медведчука. Відомо, що Володимир Зеленський людина вкрай імпульсивна, і хто його знає, що він там викине наступної хвилини.

Про це пише політичний експерт Андрій Головачов спеціально для “Главреду”.

Тому я з цікавістю очікував, який компромат Петро Порошенко викотить на Зеленського в якості захисного заходу. Думаю, в рукаві у Порошенка є чимало козирів, але почав він з виступу “Вечірнього кварталу” в Горлівці, інформацію про яку послужливо викотив Безлер.

Медведчуку, ясна річ, не з руки дорікати Зеленському “співпрацею з окупантами і фінансуванням терористів”, а ось Петру Олексійовичу сам Бог велів!

Честь налякати Зеленського випала, втім як завжди, начальнику “Департаменту огидних операцій” партії Європейська Солідарність, відомому провокатору, політичному ділку Олексію Гончаренку.

Відтепер кожен раз, коли Зеленський спробує наїхати на Порошенка і зобразити з себе більшого патріота, ніж Петро Олексійович, 5 канал і Прямий знаходитимуть нову “зраду” і шантажувати муть бідного коміка, який в 2014 р. навіть у самих своїх райдужних мріях не міг припустити, що стане президентом.

Такі химерні повороти історії! Що поробиш? Як казав Пушкін в “Капітанській доньці”: “Бережи плаття з нову, а честь з молоду”.

Виступ у Горлівці для Зеленського відтепер буде рівносильним дачі Януковича. Будуть бити в одне і те ж місце, поки не доб’ють. Хоча, я впевнений, що це далеко ще не всі скелети Зеленського, які будуть витягувати з шафи. Зеленський посіяв вітер, а значить йому доведеться готуватися пожинати бурю.

Запасайтеся попокорном, панове.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.