Усі українці зараз чекають на перелом у війні з Росією. Втім коли це станеться – достеменно не відомо

Тож своїм прогнозом поділилися в Офісі Президента.

Росіяни вже добре розуміють, що програють у війні з Україною. Таку думку висловив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович.

За словами Арестовича, корінний перелом у війні з Росією настане в лютому-березні, тому в Москві до цього часу хочуть домовитися про припинення бойових дій, оскільки Кремлю дуже потрібен перепочинок у війні.

Наразі у Кремлі усвідомлюють, що у гонитві потенціалів вони програють війну Україні.

Вони познімали всі свої війська, всі свої ПВК, яких близько 40 тисяч людей воюють в Україні. Зняли навіть із Малі останніх, які там охороняли уранові копальні, – зазначив Арестович.

Він також наголосив, що нині Росія вигрібає останні ресурси і просить зброю навіть у Північної Кореї. Також в окупантів великі проблеми з ракетами, які вони намагаються купити в Ірану та доставити через Каспійське море.

“Мобілізацію не вдається довести до кінця, тому вся ця історія – квиток в один кінець. Лютий-березень, я думаю, настане докорінний перелом. І тому вони вживають усіх заходів, щоб конфлікт заморозити, затягнути або домовитися про припинення вогню”, – підкреслив Арестович.

Нагадаємо, російський опозиціонер Гозман говорив, що план Путіна щодо війни проти України провалився. На думку політика, війська РФ можуть остаточно посипатися, коли відчують безсилля і нездатність утримати фронт. Не обов’язково це буде пов’язано з перемогою ЗСУ на якійсь конкретній ділянці бойових дій.

“Росія не змогла виграти війну з Україною. Ваша армія звільнила значну частину територій, які були захоплені в перший період військових дій. Війна йде за планом Володимира Зеленського, а не Володимира Путіна”, – вважає Гозман.

На думку політика, війська РФ остаточно посипляться після того, як вони зіткнуться з безсиллям і неможливістю утримати ситуацію. Не обов’язково це станеться у зв’язку з якоюсь конкретною перемогою України.

“На мій погляд, можливу паніку і розсипання фронту з російського боку навряд чи можна пов’язувати з конкретною перемогою України на будь-якій ділянці. В тому числі, і прив’язувати падіння військ РФ до звільнення ЗСУ Херсона. Деокупація Херсона, дай Бог вона відбудеться, буде символічним і дуже важливим актом – порівнянним зі звільненням Парижа від гітлерівців. Думаю, паніка росіян на фронті буде пов’язана, ймовірно, з якимось безсиллям – масовою загибеллю військових, неможливістю захиститися та утримати ситуацію…. Наприклад, фактором може стати відсутність боєприпасів і неможливість військ РФ відповідати на обстріли ЗСУ. Має статися щось, що люди відчують на собі”, – підкреслив Леонід Гозман.

Раніше військовий експерт Петро Черник розповів, що на сьогодні росіяни все ще підтримують війну проти України та не готові бути в опозиції до Кремля.

За словами Черника, справжньою ознакою морального надлому росіян буде те, коли одномоментно в полон до українців здасться 500 – 600 – 700 вояків.

“Коли це станеться – я скажу, що цей надлом у голові московитів стався. Цього ще немає. Історія знає такі випадки здачі, навіть з полками та дивізіями”, – зазначив експерт.