Народний депутат Мустафа Найєм вважає правильною стратегію Святослава Вакарчука, який досить тривалий час досить невизначено говорить про перспективу своєї участі в президентських виборах.

«У нас є два варіанти, що робити з кандидатом в президента: висуватися самим. Когось із молодих. І такий процес йде – є праймеріз «Сили людей», ГНАП і т.д. Може, ми приєднаємося ,. я не знаю. І другий момент – ми, звичайно, очікуємо єдиного кандидата з нашого поля. Ми дивимося в упор, пропалюючи спини Гриценкові і Садовому », – розповів Найем в програмі KishkiNA. При цьому в даному контексті він зазначив, що Святослав Вакарчук повинен сам визначитися, «в політиці він або не в політиці".

На питання шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної, чи не дратує його така тривала невизначеність музиканта, Найєм відповів: «Дуже подобається».

«Ось якщо завтра він (Святослав Вакарчук – ред.) Скаже, що висувається (на вибори президента – ред.), Він одразу буде ранжований, поставлений на поличку. Якщо він скаже, що не висувається, злітає з усіх опитувань, і все », – озвучив свою думку Найєм.

Така стратегія, на його думку привела до того, що будь-який вихід Святослава Вакарчука супроводжується ажіотажем. Оскільки всі чекають, що він скаже чи кого підтримає.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Я тут згоден з прислів'ям:" Якщо довго дивитися на дівчину, можна побачити, як вона виходить заміж "», – додав Найєм.

На його думку, в цій історії велику роль грає бажання громадськості вписати Вакарчука в передвиборний контекст.

«А що, іншої реальності немає? Слава не йде в президенти і по-іншому впливає на політику. Є. В його реальності це є. Я думаю, що Слава скаже своє слово, що Слава братиме участь в політиці. Я думаю, що Слава впливатиме на політичні процеси. І я дуже підтримую те, що він не хоче це робити популістично, оскаженіло і не хоче махати шашкою, розуміючи, що у кого-то шашка довше », – резюмував Найєм.