У Тернополі, в офісному центрі на бульварі Т. Шевченка, зафіксували підкуп виборців на користь Президента України Петра Порошенка.

Про це пише “Політичний Тернопіль”.

Зазначається, що в будинку, у якому нібито прихильники Порошенка орендували офіс та роздавали там кошти, розташовано багато офісних приміщень, на дверях яких немає табличок. Відтак люди пенсійного віку ходили офісами зі запитаннями, “чи не видають тут тисячу гривень від Порошенка”. Зазначається, що деякі виборці були готові продати свій голос за тисячу гривень до виборів і за тисячу — після. Також вони просили “записати у список” і своїх родичів, котрим також потрібні кошти на життя.

ЗМІ дізналось, що на дверях приміщення, куди приходили літні люди, висіла табличка з написом “Кастинг”.

“Там дійсно знаходиться “таємна точка” виборчого штабу кандидата в Президенти П. Порошенка, розміщеного в кабінеті № 72. Правда, на самих дверях висить лише паперова вивіска “Кастинг”. Вказаний офіс площею біля 50 квадратних метрів був орендований через посередників ще 5 листопада 2018 року на термін шість місяців, там постійно крутилися якісь підозрілі молоді люди”, — йдеться у повідомленні.

Журналістам вдалось з’ясувати, що людям, які у агітаційних наметах заповнювали “картку прихильника”, згодом телефонували з пропозицією зайти в офіс для запису у відомість та отримання коштів.

Жінка, котра потрапивши не у той кабінет, та вислухавши інформацію про неприпустимість подібних дій, за даними ЗМІ, звернулася до правоохоронців зі заявою про підкуп виборців. ЗМІ зазначає, що саме вона розкрила їм ту схему, за якою працює виборчий штаб Порошенка на Тернопільщині.

Додамо, раніше команда партії "Батьківщина" зібрала докази того, що президент Петро Порошенко скуповує голоси виборців через піраміду, яку очолює депутат фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Про це 19 лютого заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Ми фактично зафіксували роздачу анкет і укладання угод на проведення агітаційних робіт, що забороняється законом. Підписуючи анкети, угоди на проведення агітації, людям роздають по 1 тис. грн – "Петрова тисяча", – сказала Тимошенко (у 2008–2009 роках на той момент прем'єр Тимошенко ініціювала виплату 1 тис. грн – "Юліної тисячі" – вкладникам "Ощадбанку СРСР").