Російські військові навчання в окупованому Криму не вщухають, навпаки – Росія щораз збільшує їхні масштаби. Окупанти знову збираються тренувати своїх військовиків, однак тепер із ще більшим розмахом.

Участь у запланованих Росією навчаннях на окупованому півострові візьмуть понад 10 тисяч артилеристів, там задіють понад 3 тисячі одиниць ракетно-артилерійського озброєння, пишуть "Крим.Реалії".

"Російські військові мають намір провести в анексованому Криму частину військових навчань, у яких задіють понад 10 тисяч артилеристів і близько 3 тисяч одиниць ракетно-артилерійського озброєння… Навчання пройдуть на 20 полігонах – в Астраханській, Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, республіці Північний Кавказ сусідньої Росії, а також на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії, Південній Осетії та в анексованому Криму", – йдеться в повідомленні.

Додамо, що в анексованому Криму Росія проводить нові військові навчання. Так, 1 березня на півострові окупанти тренуються завдавати ракетних ударів по морських цілях.

Для цього росіяни використовують ракетні комплекси "Бастіон" і "Бал". 

За повідомленням відомства, мета навчань – «вдосконалення навичок військовослужбовців з виявлення надводних цілей, видачі цілевказівок і підготовці комплексів до нанесення ракетних ударів в різних умовах обстановки».

«Екіпажі батарей відпрацьовують способи розміщення техніки на різних позиціях в різних ландшафтах, виконуючи завдання по виходу, розгортання, зміні бойового порядку і місця розташування після застосування зброї», – відзначили в прес-службі.

Зазначимо, що до цього розвідувальні підрозділи армійського корпусу ЧФ РФ відпрацювали на одному з полігонів в анексованому Криму завдання щодо дій в тилу умовного противника.

Окрім цього,  з 13 лютого  в анексованому Криму "тренуються" сім тисяч російських військовослужбовців. Окупанти підключили й авіацію – понад 50 літаків і вертольотів. Також, до навчань доєднали близько двох тисяч одиниць військової техніки.

У російському відомстві зазначають, що на окупованому півострові проводять лише "частину навчань". Там вимагають від військових "нестандартних рішень", а ще – аби ті використали "досвід сучасних збройних конфілктів".