Україна почала раптовий наступ на російські позиції.

Про це повідомив військовий оглядач Юліан Рьопке коментуючи останні успіхи Сил оборони України на Херсонщині.

Відомо, що представники української армії заявляють, що ЗСУ вдалося відкинути російські війська на лівому березі Дніпра на кілька кілометрів. Початкові оцінки варіювалися від трьох до восьми кілометрів, як про це напередодні повідомила речник Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк.

За її словами, українське командування оцінює кількість російських військових у цьому районі в кілька десятків тисяч.

«Противник продовжує вести артилерійський вогонь по правому березі. На нас чекає ще багато роботи», — заявила Гуменюк.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Оглядач Юліан Рьопке зазначає, що широкий Дніпро вже рік служить лінією фронту і відокремлює українських військових від російських на півдні. Правий берег контролюють ЗСУ, тоді як росіяни утримують протилежний лівий берег.

Він додає, що хоча українські військові повідомляють про «успішний прорив» на лівому березі, російське командування повідомляє про серйозні втрати, які, за їхніми словами, несуть ЗСУ, утримуючи свої позиції на плацдармі.

«Якщо свіжі звіти від українських військових будуть підтверджені, це стане найважливішим досягненням ЗСУ за останні кілька місяців. Контрнаступ, який почався ще у червні, досі розвивався повільно і результатом його було звільнення лише кількох невеликих сіл на південному та східному напрямку», — резюмує військовий оглядач.