Перепалки з українськими чиновниками Зеленський не награвав.

Художній керівник “Кварталу 95” Олександр Пікалов назвав Володимира Зеленського “жорстким керівником”.

Друг і багаторічний колега нинішнього президента актор Олександр Пікалов вважає, що Зеленському неможливо нав’язати чужу думку.

Президент України Володимир Зеленський є досить жорстким керівником і жорсткою людиною.

Про це розповів його вже колишній колега, популярний артист студії “Квартал 95” Олександр Пікалов.

“Жорстка людина – в першу чергу до себе, а потім дістається всім. Ви ж бачили кілька інтерв’ю, коли він встав, пішов, Баканову подзвонив … Йому дуже подобається, коли все відбувається так, як він того забажає”, – сказав він.

Пікалов підкреслив, що всі звільнення і перепалки з чиновниками Зеленський не награвав.

“Це емоція, яка вирвалася, але там в цій емоції – він саме такий і є”, – додав він.

Актор також вважає, що Зеленському складно нав’язати чужу думку.

“Я дуже багато років знаю Володимира Олександровича. Я навіть скажу – нав’язати думку йому практично неможливо. Перехитрити можуть, можуть обдурити. Але нав’язати – ні”, – зазначив він.

Пікалов розповів, що не боїться падіння рейтингів шоу після втрати головного актора.

“Раніше казали, що, якщо Зеленського нема, це все – крах, хана і так далі. Зараз побачили, що начебто не так і поганенько у нас виходить. Думаю, що наш прихильник залишиться і все буде добре.

Але нам потрібно ставати жорсткішими. І керівництву країни потрібно отримати від нас трошки ляпаса, щоб усе було по-чесному, щоб люди бачили, що ми не вилизуємо, а так само критикуємо”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Одесі на зйомках нових випусків проекту “Вечірній Квартал” актори попрощалися зі своїм вже колишнім колегою Юрієм Корявченковим, якого обрали народним депутатом Верховної Ради від партії “Слуга народу”.