В цьому році легендарній пісні Михайла Шуфутинського «3 сентября» виповнюється 26 років.

Відомий осінній хіт “3 сентября” з впізнаваним рядком “Я календарь переверну, и снова третье сентября” не дає спокою навіть українським політикам. Кілька годин тому екс-нардеп Олег Ляшко і лідер однойменної Радикальної партії (не пройшла у Верховну Раду), опублікував в мережі відео, на якому виконує пісню Михайла Шуфутинського.

Нагадаємо, що Олег Ляшко вже викладав це відео в минулому році. В цьому році, мабуть, він вирішив його повторити з нагоди чергової річниці композиції.

На відео Олег Ляшко зображений у домашньому одязі. Він стоїть у білій футболці та яскравих шортах біля дивану, де сидить його собака, і виконує караоке-версію “3 сентября”.

Як повідомлялося раніше, в цьому році легендарній пісні Михайла Шуфутинського «3 сентября» виповнюється 26 років. Над головним хітом осені працювали Ігор Ніколаєв (слова), Ігор Крутой (музика), Євген Кобилянський (аранжування). Вперше Михайло Шуфутинський виконав пісню у 1993 році. А в 1994 році композиція увійшла в сольний альбом Шуфутинського «Гуляй, душа». Багато років поспіль у цей день, 3 вересня, в соціальних мережах згадують про пісню. Користувачі роблять меми на головні рядки з пісні: «3 сентября», «костры рябин», “календарь переверну”.