Найбільш взірцевим президентом, як хранителя закону, Ігор Коломойський вважає Ющенка, попри те, що той наприкінці своєї служби втратив рейтинг. 

Бізнесмен Ігор Коломойський з повагою ставиться до всіх українських президентів, окрім чинного. Про це він розповів у передачі "В гостях у Дмитра Гордона"

Коломойський поділився, що Кравчука поважає як засновника сучасної української держави, Кучму – як реформатора, який перевів державу з "соціалістично-планової економіки на ринкову".

"Можна дискутувати, добре це чи погано, але я вважаю, що це був вихід у вільний світ. Він модернізував країну і дав їй можливість стати нормальною, цивілізованою країною. Кучма, особливо першого терміну, це був розквіт країни", – сказав бізнесмен. 

Найбільш взірцевим президентом, як хранителя закону, Коломойський вважає Ющенка, попри те, що той наприкінці своєї служби втратив рейтинг. Читайте також Коломойський розповів, хто з кандидатів у президенти фінансується олігархами

 "Ющенко – взірець гарного президента для України. Президент має бути обмеженим у своїх діяннях, і він себе обмежував, слідував Конституції, закону, та показував, що у парламентсько-президентській республіці може бути гідним президентом, і нікого не викликати "на килим", не влаштовувати "розгонів" на нарадах і так далі. Він тримав себе у рамках і не вийшов за них. Це гідна поведінка зі знаком "плюс"", – вважає Коломойський.

 З Януковичем, ділиться бізнесмен, протягом його каденції мав поважні стосунки і не мав великих претензій окрім останніх його рішень.

 "Нажаль, все наприкінці змазав. А так був не гіршим і не кращим. Так, були симпатії до певних олігархів, продовжував олігархічну модель, але це в наших реаліях нормально. Петро Олексійович продовжує це і нічого не змінює. Кінцівка була змазаною, на жаль, і на жаль ми опинились у цій ситуації", – поділився бізнесмен. 

За словами Коломойського, Порошенко став президентом і не перестав бути олігархом. Це, зауважив бізнесмен, є проблемою для країни.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Зараз у нього логіка вимушених рішень багато в чому. Я просто даю оцінку тому, що я вже казав 2 місяці тому, що він аморальний тип. Перебуваючи на такому посту, він вчиняє дії, що не личать його статусу, його посаді", – зазначив Коломойський.

Втім на запитання, чи потиснув би Януковичу руку при зустрічі, якщо б зустрів у найближчі 5-10 років, відповів "краще б нам не зустрічатись".

 Про чинного президента Коломойський висловлюється негативно: "Найбільша його проблема, що він став президентом і не перестав бути олігархом. Це проблема для країни. Зараз він діє за принципом вимушених рішень. Я його вважаю аморальним типом, що на такому посту він вчиняє такі дії, які не відповідають статусу та посаді".