Тимошенко намагалася через суд заборонити Лещенку згадувати про її співпрацю з Медведчуком.

Колишній депутат і журналіст Сергій Лещенко заявив, що лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко зазнала фіаско. Тимошенко намагалася заборонити Лещенку згадувати про її співпрацю з лідером “ОПЗЖ” Віктором Медведчуком.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

“Юлія Тимошенко зазнала фіаско. Вона хотіла заборонити мені згадувати про її співпрацю з Віктором Медведчуком. Спершу Подільський суд відправив Тимошенко куди подалі.

А тепер ось Тимошенко програла Київський апеляційний суд. Колегія з трьох суддів відмовила їй. Це означає, що немає ніяких перешкод говорити про те, що Тимошенко і Медведчук уже не перший рік є стратегічними партнерами. Ну і я з нетерпінням чекаю особисто Юлію Тимошенко на найближчому засіданні Подільського суду для розгляду її претензій по суті. Початок цього четверга, 10 червня в 12:00 “, – заявив Лещенко.

За його словами, після того як Тимошенко не вдалося отримати швидке рішення спершу в Печерському, а потім в Подільському суді Києва, вона вирішила піти на хитрість.

Лідер “Батьківщини” звернулася з клопотанням до суду, щоб на період до остаточного вердикту заборонити Лещенку взагалі як-небудь говорити про змову Тимошенко і Медведчука. Іншими словами, спробувала на стадії досудового забезпечення позову вирішити спір по суті.

Однак спроба Тимошенко успіхом не увінчалася.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.