Нардеп від СН, Олександр Качура, очевидно що досі тримає образу на екс-заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, оскільки ось що він заявив після слів Сакварелідзе.

Спочатку цитуємо Давида Сакварелідзе:

Шановний депутат, я просто хочу поставити запитання, як патріот, і грузин, і громадянин України, який пов’язав свою долю з Україною і який збирається мешкати в Україні, тобто я якось відповідаю вашим міркам і стандартам, які ви озвучили. От ви назвали все, що робили ті люди, які приїхали працювати в Україну, все провалилося так би мовити, закінчилося крахом. А можна перерахувати, що закінчилося крахом? Бо я якось часто чую це все. І хотілося би якось детальніше дізнатися, в чому ці люди завинили і я, напевно, зокрема. І чи пов’язана наша репутація або наша діяльність з корупцією, з крадіжками, зі зрадою, з компромісами совісті. Або з чимось, що проти, наприклад, запитів українського товариства.

Що конкретно з тих проектів провалилося? Може, Порозоро провалилося? Може, патрульна поліція провалилася? Може, митниця в Одесі провалилася при нас? Може, наші старання чи ті затримання, які вдалося зробити при Порошенку, може, там щось ми не допрацювали?

Ви переживаєте за Міхеїла більше, ніж він сам. Ви бачите, де він має бути, на якій посаді і так далі. Але в мене одне єдине питання : просто зараз багато людей пишуть мені в онлайні, що не всіх депутатів люди знають, від “Слуги народу”, вас дуже багато там і ви так би мовити, стихійно зайшли в парламент. Чи не могли б ви представитися і розповісти, чому ваше місце було саме в парламенті. Апелюючи до вашого бекграунду, заслуг, доведених результатів.

Окрім того, Сакварелідзе в своєму недавньому пості написав:

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Качура є керівником відокремленого підрозділу ВГО “Всеукраїнський громадський рух” (Медведчука партія) Український вибір “в Солом’янському районі Києва. Про це повідомляється в листі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції, отриманому у відповідь на запит.

І ось що згодом відповів сам Олександр Качура. Ось що він сказав в ефірі телеканалу “ЗІК”.

“Дивує, що Сакварелідзе позиціонує себе як член команди Саакашвілі, але в цей час публікує про членів “Слуги народу” негативну інформацію”

Я запросив пана Сакварелідзе на публічні дебати, але він відмовився. У нього не вистачає волі, не вистачає, мабуть, внутрішніх сил та нічого, мабуть, сказати, окрім образ.

” ВІП-агітатори, такі як Давид Сакварелідзе, ходять по всіх ефірах і розказують, що у них були успішні реформи. Але я подивився, що заступника Сакварелідзе спіймали на хабарі 5 тисяч доларів, була гучна справа “діамантового прокурора”, але вони всі отримали мільйонні компенсації, тому що їхні права порушувалися. Мені кажуть, що офіси з’явилися у пана Саакашвілі коли він був губернатором. Є різна така інформація”, – зауважив народний депутат.