В Бахмуті тривають жорстокі бої. Зараз на фронті ситуація складається так, що ПВК «Вагнер» може вийти з Бахмута найближчим часом з двох причин. Таку думку озвучив командир підрозділу ЗСУ Денис Ярославський.

Станом на 26 травня, за повідомленням бійця, вагнерівці переважно концентруються в місті Бахмуті. На ротацію вони не виходили, однак найближчим часом Пригожин їх виведе, переконаний Ярославський.

У ПВК “Вагнера” є дві основні причини вийти з міста Бахмута. По-перше, це угрупування практично повністю вибили. За військовими законами, якщо в бригаді або полку є менше за 40% особового складу, то полк повинен вийти на доукомплектування.

По-друге, завдяки боям у Бахмуті Пригожин уже досяг своєї політичної мети. Однак, якщо Рамзан Кадиров скаже залишитися Пригожину у місті, найімовірніше вагнерівці таки не вийдуть. Проте така ситуація є малоймовірною, вважає військовий.

За словами Ярославського, росіянам надзвичайно важко буде закріпитися у захоплених частинах міста, адже приватний сектор не обладнаний для ведення боїв. Зараз окупанти закріпляються у підвалах будинків, точніше того, що лишилося від цих будинків.

Якщо ЗСУ вибиватимуть “в лобову” росіян з підвалів – це завдасть великих втрат. Навіть Пригожин у своїх заявах зараз підкреслює, що ЗСУ намагаються оточити місто з лівого та правого флангу. Коли це вдасться, росіяни будуть затиснені в котел і їх просто знищать або вони вийдуть і залишать все, що туди приволокли.