Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі у черговому посланні з руставської в’язниці до своїх прихильників заявляє, що від їхніх голосів на суботніх виборах залежить, житиме він чи помре.

30 жовтня в Грузії у 20 із 64 муніципалітетів відбудеться другий тур місцевих виборів.

“Від кожного з вас, вашого голосу та участі у виборах залежить, житиму я чи помру. Хоч би яке рішення ви прийняли, я все одно вас люблю, безмірно люблю свою батьківщину”, – заявляє Саакашвілі.

У своєму зверненні екс-президент наголошує, що не хоче жодної посади і хоче лише служити Грузії, – повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За словами Саакашвілі, влада Грузії боїться призначати судовий процес проти нього, щоб люди не почули його голосу.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали у Тбілісі. Наразі Саакашвілі перебуває у в’язниці в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перетне кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення сфальшованими.

Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його затримали у Тбілісі.

Наразі він перебуває у в’язниці в місті Руставі.

Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, щойно він перетне кордон. Сам політик називає їх політичними та не визнає своєї провини.

Як відомо, у день ув’язнення він оголосив голодування. Його стан здоров’я погіршився. Саакашвілі 20 жовтня погодився на госпіталізацію.
Особистий лікар сказав, що Саакашвілі необхідно лікувати у медзакладі, а не у медичній кімнаті у в’язниці.