Ігор Шолтис, депутат Львівської міської ради, боєць ЗСУ зазначив, що противник рано чи пізно знову зробить спробу масштабного наступу саме на південному напрямку.

Про це він розповів в ефірі Еспресо.     

“Є міркування, що у випадку встановлення ворогом контролю на адміністративних кордонах Луганської та Донецької областей, противник буде далі просуватися на південному напрямку саме у Запорізької області для вирівняння лінії фронту. Тобто це напрямки Гуляйполе, Оріхів, Запоріжжя, а також буде підтягувати сили до тимчасово окупованої Василівки. Відповідно, немає нічого дивного, що противник підтягується північніше” – пояснив боєць ЗСУ.

Додамо, що росіяни терміново посилюють Запорізький напрямок, щоб зупинити просування Збройних сил України.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов під час інформаційного телемарафону.

“На Луганському і Донецькому напрямку завдання зрозумілі – вони хочуть вийти на кордони цих областтаей. І це завдання політичне. А Харків – це відволікаючий удар для того, щоб розтягнути сили Збройних сил України. Він знаходиться поруч, і вони намагаються змусити нас почати перекидання сил зі східного напрямку”, – вважає він.

За словами експерта, Запорізький напрямок був єдиним, який росіяни послабили, вивівши частину військ.

“Ми відразу цим скористались і почали потроху просуватися вперед. Тому вони терміново підсилюють Запорізький напрямок, щоб унеможливити наше просування”, – сказав він.